Idealne urządzenie dla aktywnych i uprawiających sport rodzin

Buty mogą szybko wytworzyć zapach stęchlizny. Ten nieprzyjemny zapach wynika z grzybów i bakterii, które przez połączenie wilgoci i potu mają fantastyczne środowisko do rozwoju. Aktywne rodziny, które uprawiają sport wiedzą, że zapach nie pozostaje tylko w butach, ale rozprzestrzenia się w całym domu. Poza tym, grzyby i bakterie są szkodliwe i mogą niekorzystnie wpływać na paznokcie oraz skórę stóp.

Dobre dla Twoich butów i stóp

Sportowcy są bardziej podatni na grzybice stóp i paznokci. Szatnie, natryski i baseny są pożywką dla grzybów i bakterii. Połączenie ciasnych butów i spoconych stóp zwiększa również szansę otarć oraz infekcji. Shoefresh osusza buty od środka i zabija bakterie oraz grzyby. Sposób ten jest znacznie łatwiejszy niż dbanie o buty za pośrednictwem aerozolu dezynfekujących, które dodatkowo mogą wywoływać podrażnienia oraz alergie.

Zalecany przez podologów, kosmetologów oraz salony pedicure

W Wielkiej Brytanii 12% populacji cierpi na grzybicę stóp albo grzybicę paznokci u nóg. Shoefresh może pomóc zapobiegać infekcjom spowodowanym przez bakterie i grzyby w butach. Shoefresh jest tak skuteczne i proste w użytkowania, że zaczęli ich używać podczas zabiegów kosmetolodzy, dermatolodzy oraz gabinety podologii i pedicure.

Shoefresh staje na wysokości zadania
Zamów teraz
Dostępne także na Jak odświeżyć buty

Masz pytania na temat Shoefresh?

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania ›

Regulamin sklepu shoefresh.pl

Przeczytaj warunki handlowe ›

Shoefresh otrzymało pozytywne opinie w mediach

Przeczytaj ›