Dlaczego powstało shoefresh?

Jako ojciec aktywnej, uprawiającej sport rodziny, Anton van den Brand zdał sobie sprawę, że jest pewien powracający problem: zapach nieświeżych butów w domu, szczególnie gdy dzieci osiągnęły okres dojrzewania i często mają spocone stopy. Ojciec i córka Renee (zdjęcie obok) są zapalonymi graczami hokeja na trawie i jak nikt inny znają nieprzyjemny zapach mokrych tenisówek w domowym przedpokoju.

W poszukiwaniu rozwiązania

Suszenie butów na grzejniku albo wypychanie gazetami było zbyt powolne a buty nadal brzydko pachniały. Próbowali zasypek, spray’ów, podkładek i kulek zapachowych, ale za każdym razem rodzina była rozczarowana wynikami. Ponadto, były one niewygodne w użyciu i często lądowały w szufladzie. Anton pomyślał, że musi być lepsze rozwiązanie.

Testowanie i optymalizacja Shoefresh

Zaczął poszukiwania produktu, który szybko wysuszy obuwie, odświeży je i będzie wygodne w użyciu. Anton odkrył, że brzydki zapach spowodowany jest przez grzyby i bakterie oraz pot. Sterylizacja przez ozon była sprawdzoną metodą zabijania bakterii i grzybów. Suszenie butów od wewnątrz okazało się najlepszym rozwiązaniem dla mokrych butów sportowych. Anton przeprowadził program testowy i umieścił urządzenie u kilku rodzin. To doświadczenie dostarczyło mu informacji z pierwszej ręki, które pomogły mu zoptymalizować produkt.

Umieść Shoefresh blisko miejsca, w którym przechowujesz buty

Shoefresh sprawdził się i zajmuje ważne miejsce w domu Antona jak i w domach wielu innych rodzin. Żadne inne urządzenie albo produkt nie łączy w sobie sterylizacji i suszenia. To połączenie i bardzo prosta obsługa Shoefresh są unikatowe. W mniej niż pół godziny buty są wyczyszczone i wolne od bakterii oraz grzybów, są suche i znowu świeżo pachną. To zaczęło stawać się niezbędne.
Anton, ojciec sportowej rodziny, doświadczył problemu i postanowił znaleźć dla siebie rozwiązanie. Jego entuzjazm pomógł mu w podjęciu decyzji o udostępnieniu Shoefresh każdemu, kto ceni sobie świeże, suche buty oraz różnego rodzaju sprzęt sportowy oraz ochronny a dodatkowo świeżo pachnące pomieszczenia.

100% PRZEKONANIA

"Jestem w 100% przekonany, że Shoefresh działa. Używamy go prawie codziennie. To ważne, aby umieścić Shoefresh w pobliżu miejsca, w którym przechowujesz buty. W ten sposób zostajesz zachęcony do odłożenia swoich butów na maszynę. Jak tylko to zrobisz Shoefresh zacznie działać. To jest przydatne i łatwe a brzydko pachnące buty stają się przeszłością. Na dodatek, funkcja suszenia działa cuda dla naszych butów od hockey’a. Zdecydowanie każdemu polecam Shoefresh a w szczególności rodzinom uprawiającym sport.

Shoefresh staje na wysokości zadania
Zamów teraz
Dostępne także na Jak odświeżyć buty

Masz pytania na temat Shoefresh?

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania ›

Regulamin sklepu shoefresh.pl

Przeczytaj warunki handlowe ›

Shoefresh otrzymało pozytywne opinie w mediach

Przeczytaj ›