Sprawdzona metoda

Technika ozonowania jest sprawdzoną metodą dezynfekcji. Służy np. do oczyszczania wody ściekowej oraz pitnej. Medycyna i przemysł spożywczy używają ozonu do dezynfekcji i innych zastosowań. W dużych ilościach ozon może powodować problemy z układem oddechowym i bóle głowy. Jednakże, dawka ozonu uwalniana podczas używania Shoefresh jest bardzo niska. Dawka ta jest znacznie niższa od dopuszczalnej normy.

Dezynfekcja butów czyli dwa etapy odświeżania

Shoefresh jest jedynym urządzeniem, które dezynfekuje i suszy buty. Gdy buty są suche i pozbawione potu oraz wilgoci to mniej grzybów i bakterii się w nich zasiedla i rozwija. Buty będą pachnieć dużo lepiej. Obie funkcje mogą być używane niezależnie od siebie.

Krok 1: odświeżanie butów / dezynfekcja butów

Podczas pierwszego etapu buty są odświeżane przy użyciu technologii ozonowania. Ozon zabija bakterie i grzyby, które powodują brzydki zapach.

Krok 2: suszenie

Podczas drugiego etapu buty są suszone. Ten proces zachodzi od wewnątrz na zewnątrz, co jest o wiele lepsze dla butów niż suszenie ich np. na kaloryferze.

Umieść Shoefresh w dobrze wentylowanym pomieszczeniu!

Ozon otacza naszą całą planetę i pochłania dużo szkodliwego promieniowania UV. Zapach ozonu często jest wyczuwalny po burzy. Ma bardzo silny, charakterystyczny i naturalny zapach, który można odczuwać jako nieprzyjemny, dlatego idealnym miejscem dla Shoefresh jest dobrze wentylowane pomieszczenie, takie jak przedpokój, garaż lub balkon. W przypadku użytkowania w pokoju, otwarcie okna, wywietrznika albo drzwi również będzie wystarczające.

Shoefresh staje na wysokości zadania
Zamów teraz
Dostępne także na Jak odświeżyć buty

Masz pytania na temat Shoefresh?

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania ›

Regulamin sklepu shoefresh.pl

Przeczytaj warunki handlowe ›

Shoefresh otrzymało pozytywne opinie w mediach

Przeczytaj ›