UŻYTKOWANIE

Shoefresh jest łatwy w użyciu. Jedyna rzecz, którą musisz zrobić to umieścić swoje buty na uchwytach. Program włącza się automatycznie i w ciągu 30 minut twoje buty są świeże i suche. Program ustawiony standardowo możesz w łatwy sposób zmienić ręcznie. To wygodnie rozwiązanie dla brzydko pachnących lub mokrych butów, rękawic, kasków oraz innych artykułów sportowych lub ochronnych.

Suszy szybko i efektywnie

Shoefresh jest jedynym urządzeniem, które suszy i dezynfekuje. Shoefresh suszy buty dokładnie od wewnątrz do zewnątrz. Dzięki silnej wentylacji proces jest bardzo szybki. Wilgotne buty są całkowicie suche w 20 minut.

Automatycznie włącza się i wyłącza

Shoefresh zaopatrzone jest w czujniki podczerwieni – jak poniżej. Gdy tylko umieścisz buty na uchwytach standardowy program zaczyna działać. Na koniec cyklu również automatycznie się wyłącza.

Łatwy w użyciu

Standardowy program, obejmujący 5 minut sterylizacji i 20 minut suszenia jest łatwy do regulacji . Możesz regulować czas sterylizacji, temperaturę suszenia oraz czas suszenia.
Należy pamiętać, że temperatura suszenia dla artykułów skórzanych powinna wynosić 40-45 ºC aby nie dopuścić do przesuszenia i popękania skóry.

Shoefresh staje na wysokości zadania
Zamów teraz
Dostępne także na Jak odświeżyć buty

Masz pytania na temat Shoefresh?

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania ›

Regulamin sklepu shoefresh.pl

Przeczytaj warunki handlowe ›

Shoefresh otrzymało pozytywne opinie w mediach

Przeczytaj ›